Аксесуари та опори для вуличних світильників Norlys

Аксесуари для світильників в каталозі norlys.com.ua

опори для вуличних світильниківТоргова марка Norlys, офіційним представником в Україні якої є компанія «Арт-Енерго», пропонує споживачеві якісне та недороге вуличне освітлення. Усі світильники Норліс представлений на сайті norlys.com.ua. Звертаємо Вашу увагу, що ми пропонуємо не лише різнотипні світильники, а і продаж аксесуарів та кріплень до конкретних моделей. Ми надаємо семирічну гарантію на кожен світильник, а термін їх експлуатації мінімум 25 років. Проте ніхто не застрахований від того, що, наприклад, дитина може розбити плафон. Іноді, працюючи газонокосаркою, можна пошкодити світильник. У таких випадках звертайтесь до нас і ми надамо усі необхідні запчастини та організуємо їх заміну.

Кріплення для світильників на сайті norlys.com.ua

Часто для монтажу конкретних моделей світильників необхідні спеціальні адаптери чи різнотипні кріплення. Знайти їх в магазинах буде досить важко, адже кожна модель має специфічну форму. Для того, щоб у Вас не виникало труднощів, пропонуємо широкий асортимент різних аксесуарів Норліс для світильників. Особливо оцінять такий сервіс інженери, які і будуть монтувати освітлення.

Окрему нішу займають і опори для вуличних світильників Norlys. Виготовлені з міцного алюмінію вони прийшли на зміну застарілим дерев’яним моделям. Останні з важкістю витримували шквальний вітер та часті перепади температури, від яких вони ламались і залишали цілі парки, сквери чи райони без освітлення. Саме тому для міської розводки вуличного освітлення все частіше використовуються металеві опори під вуличні світильники. Вони практичні, зручні в монтажі та мають тривалий експлуатаційний термін.

Найчастіше установка вуличних світильників Norlys на опорах використовується для освітлення:

  • парків, скверів, міських площ;
  • присадибних ділянок в заміських будинках;
  • навколишньої території при ресторанах, готелях та відпочинкових комплексах.

Комплектуючі та аксесуари для світильників Norlys зацікавлять і дизайнерів та архітекторів. Пропонуємо співпрацю партнерам з усієї України. Якщо Ви працюєте у містах Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків чи будь-якому іншому населеному пункті, то оперативна доставка Вам гарантована.