Фасадні світильники Norlys

Фасадні світильники – невід’ємний компонент кожного екстер’єру

фасадні світильники НорлісПід час розробки та проектування екстер’єру будь-якої будівлі, особливу увагу варто приділити освітленню. Фасадні світильники Норліс здатні підкреслити переваги будівлі, зробити її візуально більшою і при необхідності приховати певні недоліки. Але для підсвічування будівель світильники потрібно підбирати в окремому розділі усього освітлення, адже вони, в першу чергу, страждають від природних явищ. Саме тому, корпус світильника має бути виготовленим з міцних матеріалів, які пройшли додаткову обробку антикорозійними засобами та покриті спеціальними фарбами. Ідеально для цього підійдуть саме світильники торгової марки Norlys. Заснований бренд у Норвегії, але сьогодні усі виробничі потужності знаходяться у Польщі. Виробник Норліс заслужено вважається лідером на ринку вуличного освітлення.

Фасадні світильники Norlys перевернуть уяву про екстер’єр

Якщо Вашою ціллю є не лише декоративне, а і функціональне підсвічування будинків, то моделі з каталогу Norlys – саме те, що Вам потрібно. Міцний алюмінієвий корпус робить їх невразливими до механічних пошкоджень та частих змін температури та вологості. Вбудовані LED-лампи допоможуть скоротити витрати на освітлення. Відгуки користувачів та семирічна гарантія є прекрасними доказами того, що світильник для підсвічування будинку Норліс вартий Вашої уваги.

Широкий спектр використання фасадних світильників:

  • декоративне підсвічування будинку;
  • виділення архітектурних виступів, ніш та інших елементів декору;
  • висвітлення окремих зон будівлі;
  • освітлення рекламних щитів, вивісок, оголошень;
  • освітлення на балконах та відкритих терасах.

Якщо Ви шукаєте лише якісний товар, то в каталозі сайту norlys.com.ua Ви його обов’язково знайдете. Ми є офіційним представником норвезького виробника в Україні. Саме тому пропонуємо найкращі умови співпраці. Ціна фасадних світильників Norlys є доступною українському споживачеві. Для оптових покупців з міст Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків та інших населених пунктів України запропонуємо найвигідніші умови співпраці. Якщо Вам потрібна велика кількість одиниць освітлення, наприклад, для великих житлових масивів, то обов’язково звертайтесь до нас. Надамо креслення та 3D-проект кожного світильника. Світильники Норліс завжди є на складі, регулярне оновлення модельного ряду, оперативна доставка замовлень.