Вуличні вбудовані світильники Norlys

Вуличні вбудовані світильники Norlys – варіації використання цікавих моделей

тротуарний світильник НорлісЧасом для того, щоб змінити до невпізнання присадибну ділянку, двір у приватному будинку чи міський парк, достатньо правильно підібрати освітлення. На щастя, варіантів є дуже багато. Це і красиві класичні ліхтарі, і світильники-стовпчики, і підвісні моделі. Усі вони призначені для того, щоб освітлювати певну площу зверху чи збоку. А ось, якщо необхідно створити ефект світла, яке надходить з землі чи, наприклад, зі стін, то варто звернути увагу на вуличні вбудовані світильники Норліс. Це окрема категорія вуличного освітлення, яка сьогодні користується досить великим попитом у користувачів.

Чому варто купити вуличний вбудований світильник Норліс?

Якщо Ви шукаєте цікаві варіанти вуличного освітлення, щоб Ваш двір відрізнявся від усіх інших, то вбудовані моделі – саме те, що Вам потрібно. Вони володіють широким функціоналом. Особливо доречними вбудовані світильники вуличного освітлення будуть для:

  • Освітлення газонів. В будь-яку пору року, чи то літо з зеленими газонами, чи то зима, коли земля припорошена білим снігом, промінь світла, який ллються спід землі, буде виглядати просто казково. Вбудований в землю світильник виконуватиме не лише декоративну, а і практичну функцію. Адже його світла достатньо, щоб освітити велику площу, в тому числі і пішохідні доріжки. Зверніть увагу, що джерело світла має бути добре захищеним, а корпус виготовлений з міцного матеріалу. Адже в будь-який момент хтось може наступити на світильник. Ідеально для цього підходить модель Rena Cover від норвезького виробника вуличного освітлення Norlys. Корпус його виготовлений з алюмінію, витримує великі навантаження, навіть важкі автомобілі.
  • Підсвітка ландшафту. В будь-якому ландшафтному дизайні передбачене освітлення. Придбати вбудовані в землю світильники варто для підсвічування альпійських гірок, території біля басейну чи штучного озера, невеликих архітектурних споруджень.
  • Часто вбудовані моделі використовуються не тільки для землі, але й для стін. Вони є повноцінною складовою екстер’єру будівлі, допомагають розставити акценти, підсвітити архітектурний декор.

Якщо Вас зацікавили вуличні вбудовані світильники Норліс, то варто звернутись лише в офіційну точку продажу, а саме на сайт norlys.com.ua. В каталозі представлені усі наявні моделі Норліс, замовити їх можна вроздріб та оптом. Також для інженерів та архітекторів пропонуємо розгорнуті креслення з усіма технічними параметрами, а також 3D-моделі кожного світильника. Співпрацюємо з партнерами з усієї України, в тому числі з міст Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків.