Вуличні стовпчики Norlys

Вуличні стовпчики Норліс – основна складова вуличного освітлення

ліхтар стовпчик НорлісЛіхтарі вуличні відіграють важливу роль в усьому ансамблі вуличного світла. Основна перевага – це можливість освітлювати як великі території, так і окремі зони. Існує великий асортимент моделей, які відрізняються за багатьма параметрами: розмір, зовнішній вигляд, виробник, ціна. Але кожен ліхтар стовпчик обов’язково повинен відповідати наступним критеріям:

  • добре освітлювати територію;
  • виготовлятися з матеріалів, які стійкі до природних явищ;
  • мати тривалий термін експлуатації;
  • відповідати сучасним тенденціям у ландшафтному дизайні.

Усім вищеперерахованим нормам відповідає ліхтар стовп від норвезького виробника Norlys. Являючись лідером у виробництві вуличного освітлення, виробник Norlys рік за роком удосконалює свої технології та пропонує покупцям інноваційні рішення. У процесі виробництва використовуються тільки висококласні матеріали – листова мідь, алюміній, сталь. Для того, щоб підвищити термін експлуатації кожного предмету, вони додатково проходять антикорозійну обробку та оцинковку. Таким чином, встановлені стовпи на вулиці прослужать Вам тривалий час, навіть в умовах частих погодних змін. Щоб підтвердити якість свого продукту, Норліс пропонує гарантію, яка діє протягом семи років. Погодьтесь, це вже є підтвердженням високої якості.

Пропозиції для партнерів

На сайті norlys.com.ua, який є офіційним представником компанії в Україні, Ви знайдете вуличні стовпчики Norlys на будь-який смак. В жодному магазині міст Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків Вам не запропонують такий асортимент. Наша пропозиція зацікавить Вас, якщо:

  • Ви є роздрібним продавцем освітлення. Ми пропонуємо купити ліхтар стовпчик Норліс оптом. Для кожного клієнта підберемо цікаву пропозицію та вигідні умови співпраці. Товар завжди на складі, тому можете бути впевнені, що замовлення приїде вчасно.
  • Ми часто співпрацюємо з кафе, готелями та ресторанами, які ведуть свою діяльність по всій Україні. Презентабельний підхід чи під’їзд до ресторану, безперечно, є його візитівкою.
  • Нашими партнерами є також архітектори та дизайнери, які використовують вуличні світильники стовпчики Norlys у свої проектах. Замовити 3D­-модель, переглянути технічні креслення самого виробу і необхідних для його встановлення аксесуарів, побачити повний асортимент світильників Норліс можна на нашому сайті.