Стельові світильники Norlys

Світильники стельові Norlys – необхідна складова в проекті відкритих територій

світильники стельові NorlysВ процесі створення ландшафтного дизайну особливу увагу варто приділити освітленню. Саме завдяки добре підібраним світильникам вдасться створити унікальний та неповторний дизайн. Не важливо, чи це прибудинкова приватна територія, чи зона під відкритим небом біля ресторану, чи просто паркова зона у містах Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків – встановити правильне освітлення необхідно в будь-якому випадку. Саме таку тенденцію і використав виробник норвезького вуличного освітлення Норліс і запропонував покупцям широкий асортимент високоякісного освітлення.

Окрему важливу категорію з усього асортименту світильників Норліс займають світильники стельові . Такий тип освітлювального приладу припав до душі не тільки в якості домашнього освітлення, а й для територій на свіжому повітрі. І цьому є декілька причин:

  • універсальність;
  • практичність;
  • довгий експлуатаційний термін;
  • великий вибір моделей.

Сайт norlys.com.ua надає своїм клієнтам можливість купити світильник різного типу та дизайну. Кожен бажаючий знайде для себе варіант, що задовольнить потреби та побажання. Наприклад, модель Nordland прекрасно справиться з завданням освітлення входу до будинку. Універсальна квадратна форма дозволяє використовувати її в будь-якому екстер’єрі. А ось модель Sandvik – чудова альтернатива звичайним світильникам. Вони зовні нагадують споти, які сьогодні є особливо популярними серед покупців. Каталог стельових світильників Norlys дуже багатий. Ви обов’язково знайдете потрібну модель.

Варто також звернути увагу, що дизайн стельових світильників розроблений таким чином, щоб вони були максимально захищені від природніх аспектів, таких як сильний вітер, дощ чи налипання мокрого снігу. Для підвищення експлуатаційного терміну інженерами концерну «Норліс» були використані високоякісний алюміній, сталь, листова мідь, які в процесі покриваються антикорозійними розчинами та проходять оцинковку.

Світильник стельовий Norlys – прекрасна можливість для дизайнерів та архітекторів

Ми пропонуємо не тільки оптом чи в роздріб замовити продукцію норвезького бренду, ми також надаємо можливість використати її 3D-модель під час створення проекту. Це допоможе архітектору значно скоротити процес створення проекту, а замовнику втілити розроблену концепцію у життя.