Про нас

офіційний сайт Норліс

Хто ми і що ми пропонуємо?

Арт-Енерго, як ексклюзивний представник ТМ NORLYS в Україні, займає активну професійну позицію і є лідером на ринку високоякісного зовнішнього освітлення.

 Ми пропонуємо нашим клієнтам пакет рішень для освітлення ландшафту приватних будинків та інфраструктури міста.

Продукт ТМ NORLYS – це висока технологічність, вражаюча стійкість та надійність, абсолютна безпечність, естетична насолода та різноманіття образів, функціональність у використанні.

Робота над створенням унікальної антікорозійної технології розпочалась в далеких 60-х роках минулого століття і на сьогодні колосальний досвід команди спеціалістів міжнародного холдингу NORLYS пропонує своїм клієнтам унікальний продукт у всіх відношеннях: вдосконалений до ідеалу, технологічно високий, з гарантованим сервісом. Ми кидаємо виклик продуктам, які використовуються як тимчасове рішення з короткотривалою гарантією.

Світильники  ТМ NORLYS виготовляються з алюмінію, сталі або листової міді, проходять оцинковку, антікорозійну обробку, фарбуються порошковим методом. Всі ці процеси відбуваються на сучасному високотехнологічному обладнанні фабрики, яка знаходиться у мальовничому містечку Nowy Sącz (Новий Сонч), що у Польщі. Саме високі стандарти виробництва дозволяють нам надавати  7 років гарантії на метал і понад 25 років служби. 

Хто працює з Норліс і чому?

Наш партнер – це архітектор і дизайнер, торгова компанія, власник веб-студіі, бізнесмен з власними ідеями і принципами, які цінують свою репутацію і пропонують для спільноти споживачів надійний продукт.

Ми створюємо для наших партнерів чіткі і прозорі умови співпраці, надаємо всі необхідні гарантії та сервіс. Наша команда, професійний досвід експерта на ринку освітлення, власні торговельні та складські площі  дозволяють  будувати довготривалі ділові стосунки з нашими партнерами на взаємовигідній основі!