Настінні світильники Norlys

Настінні світильники – відмінний спосіб удосконалення ландшафтного дизайну та екстер’єру

настінні світильникиДля нас є абсолютно звичним фактом, що важливо правильно підібрати освітлення для дому. А ось, коли діло доходить до проектування вуличного простору, то тут ми можемо наштовхнутись на певні труднощі. Адже до вуличного освітлення виставляються особливі норми, ні в якому разі не можна використовувати ті моделі, які призначені для внутрішніх приміщень. Наприклад, настінні світильники для вулиці ззовні нагадують кімнатні бра, але по технічних характеристиках вони кардинально відрізняються.

Якщо Ви шукаєте високоякісне вуличне освітлення, то норвезька торгова марка Norlys підготувала для Вас багато цікавих пропозицій. Компанія «Арт-Енерго» є офіційним представником бренду в Україні. Відповідно ми пропонуємо купити настінний світильник на сайті norlys.com.ua за максимально вигідними цінами. Уся продукція завжди на складі, каталог регулярно оновулюється, щоб Ви мали можливість замовити тільки новинки.

Чому саме вуличні бра Norlys?

Ви задаєтесь питанням, чому варто віддати перевагу продукції бренду Норліс. Відповідь проста. Тому, що один раз придбавши якісний продукт, Ви на довгі роки забудете про проблеми з вуличним освітленням. Завдяки використанню інноваційних технологій та сучасного устаткування на фабриках Норліс, які знаходяться в Польщі, вдалось створити світильники з максимальним захистом від природніх явищ. Антикорозійне покриття дозволяє використовувати настінні вуличні бра навіть на стінах, не захищених від дощів та снігу. Відмінним підтвердженням високої якості світильників є 7 років гарантії на кожну модель.

Світильник настінний вуличний Norlys – цікава пропозиція для кожного клієнта

Тісно співпрацюємо з оптовими покупцями з міст Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків та інших населених пунктів України. Ви можете замовити усі моделі з каталогу або тільки ті, що користуються найбільшим попитом у Ваших покупців. Якщо Ви ще не представляли вуличні бра світильники Norlys у асортименті, то ми надаємо Вам таку можливість. Це дозволить розширити варіанти, залучити нових покупців та отримати їх схвальні відгуки.

Ми підготували також цікаву пропозицію для дизайнерів та архітекторів. Для Вас пропонуємо 3D-моделі кожного бра для вуличного освітлення. Використовуючи їх у своїх проектах, Ви обов’язково отримаєте схвальні відгуки клієнтів. А клієнти, в свою чергу, з легкістю зможуть купити світильники, які були використані в проекті.