Підвісні світильники Norlys

Підвісні світильники Норліс – багатогранність використання якісного освітлення

підвісні світильники НорлісВажливо не лише правильно створити дизайн ландшафту, а і підібрати відповідне вуличне освітлення. Адже воно виконує не лише декоративну функцію, а і служить засобом безпеки. Набагато комфортніше заходити на освітлену територію, де навіть найбільш приховані куточки знаходяться в зоні світла.

Асортимент вуличного освітлення сьогодні досить широкий. Але варто віддавати перевагу тим виробникам, які вже не перший рік представляють свою продукцію на ринку, отримують схвальні відгуки користувачів і дають гарантію якості. Саме таким виробником є норвезька торгова марка Norlys. Займаючи лідируючі позиції в світі вуличного освітлення, компанія пропонує високоякісний продукт з семирічною гарантією. Каталог підвісних світильників Норліс порадує Вас широким асортиментом і доступними цінами. Моделі підійдуть для класичних екстер’єрів, а також для ультрасучасних будівель. Матеріали, що використовувались в процесі виробництва, дозволяють встановлювати підвісні світильники для вулиці навіть в відкритих зонах.

Кожний тип вуличного світильника призначений для використання на різних ділянках.

У яких зонах будуть доречними підвісні світильники Norlys?

  • При вході у будинок, на веранді. Якщо проект будинку дозволяє, то вуличні підвісні світильники Норліс будуть доречними при вході. Вони одразу привернуть увагу відвідувачів своїм цікавим дизайном. При цьому, даючи розсіяне світло, світильники прекрасно освітять велику територію.
  • Цікаво виглядатимуть підвісні світильники на великих балконах чи терасах. Вони допоможуть створити особливу і затишну атмосферу. Також такий тип світильника буде досить практичним, оскільки часто на балкон потрібно вийти, щоб повісити білизну чи винести певні речі.
  • Варто також світильники вуличні підвісні купити для освітлення альтанок. Зазвичай такий світильник вішається по центру, що дозволяє освітити стіл, місця для сидіння та прилеглу територію. Якщо альтанка невелика, то цілком достатньо однієї підвісної люстри. Якщо ж квадратура більша, то можна доповнити композицію настінними моделями Норліс.

Всі світильники Norlys Ви знайдете на сайті norlys.com.ua. Працюємо з оптовими і роздрібними покупцями, а також з архітекторами і дизайнерами, які хочуть використовувати вуличні підвісні світильники для будинку у своїх проектах.