Каталог світильників Norlys

Каталог світильників Norlys: купуємо вуличне освітлення у офіційного представника

каталог світильниківВітаємо Вас на сайті norlys.com.ua. Ми є офіційним представником норвезької торгової марки в Україні і представляємо Вашій увазі повний асортимент продукції для оформлення освітлення ландшафту в приватних будинках та міських відкритих зонах. Офіційний дистриб’ютор продукції Norlys пропонує широкий спектр послуг і співпрацю бізнес партнерам. За роки роботи на ринку освітлення ми зрозуміли, наскільки важливо запропонувати клієнтові якісний продукт, чим і займаємось сьогодні.

Коротко про Norlys світильники

Торгова марка займає передові позиції на ринку зовнішнього освітлення зі всього світу. Відгуки про якість товарів лише позитивні. Уся продукція розроблена з дотриманням норм та стандартів. У процесі виготовлення використовуються виключно високоякісні матеріали (алюміній, сталь, листова мідь), які проходять додаткову антикорозійну обробку, оцинковку та покриття порошковою фарбою.

Виробник пропонує не просто купити світильник, а купити високоякісний продукт, який прослужить Вам довгі роки. В асортименті Ви знайдете стельові, настінні, підвісні, вбудовані світильники. Заслуговують також Вашої уваги різноманітні стовпчики та ліхтарі, які допоможуть створити особливу атмосферу.

Що ми пропонуємо?

В каталозі на сайті norlys.com.ua Вашій увазі представлені світильники для освітлення прибудинкових територій, скверів, парків, прогулянкових майданчиків, піших доріжок. Усю продукцію, представлену в каталозі, можна замовити оптом. Пропонуємо вигідні умови співпраці оптовим покупцям, гарантію та сервіс. Для кожного клієнта підберемо індивідуальну пропозицію, виходячи з побажань та бюджету. Ми допоможемо розширити асортимент продукції Вашого магазину, що в майбутньому сприятиме росту кількості клієнтів, а відповідно і прибутків.

Каталог світильників Norlys – це прекрасна можливість розширити свою базу дизайнерам та інженерам. Для Вас ми не пропонуємо купити люстру, а пропонуємо використати її 3D-модель, щоб наочно показати замовнику майбутній вигляд саду, прибудинкової території чи вуличної зони відпочинку. На сайті Ви знайдете необхідні креслення з технічними параметрами. Нашими партнерами є клієнти з міст Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків та інших населених пунктів України.