Вуличні ліхтарі Norlys

Вуличні ліхтарі Norlys – ідеальне рішення для освітлення парків та скверів

вуличні ліхтарі НорлісВибір вуличного освітлення досить великий, але підбираючи найбільш підходящі моделі, варто враховувати ряд важливих критеріїв:

  • площу, яку потрібно освітити;
  • необхідність встановлення моделей з датчиками руху;
  • наявність дерев та іншої рослинності.

Якщо перед Вами стоїть задача – освітити досить велику площу, наприклад, у парку, сквері, прогулянкові доріжки на території ресторану чи готелю, паркінг, то з цією задачею найкраще справляться вуличні ліхтарі норвезького виробника Norlys. Це одна з найбільших ніш серед усіх світильників Norlys. А все тому, що паркові ліхтарі мають широкий спектр використання:

  1. Найчастіше ліхтарі вуличного освітлення Норліс встановлюються у паркових зонах. У кожному місті Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків та й у невеликий населених пунктах є парки та сквери. Щоб прогулюватись ними було приємно та безпечно, доріжки обов’язково повинні бути освітленими. З цією задачею і справляється парковий ліхтар.
  2. Доречними будуть ліхтарі і на піших доріжках. Найчастіше їх можна зустріти неподалік лавочок, на перехрестях, біля пам’ятників архітектури.
  3. Купити вуличний ліхтар Норліс можна не лише для освітлення громадських місць. Вони будуть доречними і на подвір’ях приватних будинків та заміських маєтків. Ідеально виглядатиме модель Bologna або Halmstad. Стриманий класичний дизайн прекрасно доповнить будь-яку присадибну територію.

Паркові світильники Norlys – особливості конструкції

Складається світильник з основи, ніжки та плафона. Дана модель вуличного освітлення відрізняється від інших довгою ніжкою. Саме завдяки ній вдається настільки добре освітити великі території. У каталозі торгової марки Норліс Ви знайдете моделі з одним або декількома джерелами світла. Корпус світильника виготовляється з алюмінію чи сталі, які покриті антикорозійним покриттям для підвищення експлуатаційних характеристик світильника.

Садово-паркові світильники Norlys у дизайнерських проектах

Якщо Ви плануєте використати світильники у плануванні ландшафтного дизайну, то на сайті представлені технічні креслення з усіма необхідними розмірами. Також пропонуємо 3d модель вуличного ліхтаря, замовити її можна на нашому сайті. Компанія «Арт-Енерго» є офіційним представником виробника Норліс в Україні. Саме тому тільки у нас найдоступніша ціна та найширший вибір продукції.